SmsCredit var saņemt jau tagad. Nauda ir vajadzīga visiem, neatsakiet sev neko.

Salīdzināt
Saņēmšanas laiks Pirmais kredīts
bezmaksas*
Maksimālā summa Minimālā summa GPL(%)* Aktivācijas maksa Iespējamie termiņi
10 min. 425 €
Saņemt aizdevumu
50 € 10 % 0.01 € 10-30 dn.
10 min. 425 €
Saņemt aizdevumu
50 € 10 % 0.01 € 1-30 dn.
5 min. 1500 €
Saņemt aizdevumu
50 € 10 % 0.01 € 1-24 mēn.
Akcija
10 min. 3000 €
Saņemt aizdevumu
50 € 10 % 0.01 € 36 mēn.
15 min. 1000 €
Saņemt aizdevumu
100 € 10 % 1 € 30 dn.
15 min. 1500 €
Saņemt aizdevumu
425 € 10 % 0.01 € 2-24 mēn.
15 min. 2000 €
Saņemt aizdevumu
10 € 10 % 0.01 € 30 dn.
15 min. 700 €
Saņemt aizdevumu
50 € 10 % 0.01 € 7-30 dn.

smscredit

SmsCredit var ievajadzēties jebkurā brīdī, tomēr ne vienmēr paziņas ir gatavi iedot jums aizdevumu. Palīgā atnāk tikai organizācijas, kas piedāvā ātros aizdevumus. Saņemt šo pakalpojumu var pat pa tālruni, precizējot nepieciešamo informāciju un norādot vēlamo summu.

Mūsu tīmekļa vietnes galvenajā lapā var iepazīties ar atšķirīgiem kreditēšanas nosacījumiem, kuru starpā jūs atradīsiet sev vispiemērotāko variantu. Pēc tam tiks pieprasīta anketas aizpilde, norādot izmaksu summu un bankas konta numuru. Pret klientiem tiek izvirzīti tikai daži nosacījumi: vecums – no 21.gada, (Latvijas pieraksta esamība) un neapmaksātu parādu neesamība šajā kompānijā. Ja jūs atbilstat šiem kritērijiem, varat sūtīt pieteikumu. Jau 15 minūšu laikā speciālisti izskatīs jūsu anketu un pieņems lēmumu. Atbilde tiks sniegta īsziņas formā. Piekrišanas gadījumā tīmekļa vietnē var ievadīt apstiprinājuma kodu, tādējādi norādot savu piekrišanu. Tālāk atliek tikai saņemt līdzekļus savā kontā vai elektroniskajā makā jau tajā pašā dienā. Tādi kredīti paglābj, kad steidzami jādzēš esošās parādsaistības, piemēram hipotekārais kredīts, jāiegādājas mēbeles, jāveic remonts vai vienkārši jānopērk pārtikas produkti.

SmsCredit var saņemt visai ātri, procedūra neprasa daudz laika, maksimāli – pusstundu. Nav jādodas uz bankas organizācijām, nebūs nepieciešami arī dokumenti. Pakalpojums ir ērts tiem, kuriem nav oficiālas darbavietas, jo sms – kreditēšana nepieprasa ienākumu izziņas iesniegšanu.

Ērti un jebkurā laikā

SMSCredit var saņemt ērtā laikā uz SwedBank vai SebBank norēķinu karti. Ar karti ir ērti norēķināties jebkurās iestādēs un veikalos, kā arī vienkārši pārvaldīt finanses.
Ja jūs esat paņēmuši kredītu, dzēsiet to norādītajos termiņos. To ir viegli izdarīt ar kreditora rekvizītu ievades palīdzību vai arī atverot sadaļu vēsture. Šaja sadaļā noteikti ir saglabājusies tās organizācijas norēķinu konts, kas pārskaitīja jums līdzekļus. Jums vajadzēs tikai līguma numuru.

1.Naudas saņemšana pēc pāris minūtēm uzreiz pēc noformēšanas un pieteikuma apstiprināšanas.
2.Nevajag ievākt dokumentu paketi, būs vajadzīga tikai pase.
3.Aizdevumi tiek izsniegti tiešsaistes režīmā, kas ekonomē laiku un spēkus.
4.Anketu var aizpildīt 10 minūtēs, turpmāko lēmumu paziņo organizācijas pārstāvji.
5.Naudu pārsūta uz bankas karti.
6.Finanšu atgriešana notiek norādītajos termiņos, to ietvaros naudu var izmantot jebkādiem mērķiem.
7.Aizdevuma summa sasniedz līdz 450 eiro.
8.Liela kredīta apstiprināšanas iespēja.
9.Izdevīgi sadarbības nosacījumi, ieskaitot zemu procentu likmi.

SMScredit nāks palīgā, ja esat nonākuši sarežģītā finanšu situācijā. Dodieties uz tīmekļa vietni un aizpildiet kredīta pieteikumu. Lēmums tiks pieņemts tikai 10-15 minūšu laikā. Par to jums ziņos firmas operatori. Izdevīgos tarifus var aplūkot portālā vai arī uzdot jautājumus organizācijas darbiniekiem. Jums izskaidros visas jūsu tiesības un pušu pienākumus kreditēšanas laikā. Negaidiet darba algu, taupot katru centu, noformējiet aizdevumus un tērējiet tos ar prieku.